Світлана Тарабарова розповіла про свій переїзд. Відповідний пост з'явився на її сторінки Instagram.

Не більше двох місяців тому співачка Світлана Тарабарова народила другу дитину. Після пологів зірка неодноразово з'являлася перед камерами і давала інтерв'ю, проте плаття і підбори з моменту появи на світ дочки одягла вперше зовсім недавно.

Артистка під час вагітності продемонструвала безліч стильних образів для літніх і осінніх виходів.

Сьогодні, 30 Листопада, Тарабарова розповіла, що переїжджає в свій будинок.

"Не передати емоцій, як ми довго цього чекали, як багато працювали і працюємо, щоб наші діти, нарешті, грали в своїй дитячій", - расскзаал вона.

Знаменитість пообіцяла в майбутньому розповісти більше про котедж, в який вона переїхала. Пости про це будуть з'являтися в сторіз її сторінки в соціальній мережі.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.