Український актор, шоумен, телеведучий, гуморист, один з акторів студії "Квартал-95" Євген Кошовий розмістив фотографію в соціальній мережі.

Відповідну фотографію Євген Кошовий опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Український гуморист показав аудиторії, як він заразився коронавірусом і почувається не дуже, м’яко кажучи. Його ніс розбухнув до гігантських розмірів.

На Жені синя шапочка-бандитка і синій светр. А ще з допомогою масок в Instagram він приробив собі дурнуватий вигляд - борідка і подвійне підборіддя змушують замислитись, що Кошовий трохи несповна розуму.

Кошовий, фото Іnstagram
Кошовий, фото Іnstagram

"Ну шо ви, Бродягі?😂 будьте здорові, бо то хрєнь з номером 19 нездорова 🚫 #комментыебанутыхнечитаем😂", - жартівливо підписав свій пост Євген Кошовий і додав трошки чокнутий хештег.

Нещодавно стало відомо, що коронавірус дістався і до відомого гумориста Євгена Кошового. Ось ще не так давно він радував публіку своїми жартами на телеекранах, а зараз йому потрібно ізолюватися від усіх, в тому числі і від своїх близьких.

Шоумен відомий українській публіці, як один з головних і найважливіших учасників гумористичного проекту "Квартал-95", в якому, найчастіше, грає роль київського мера Віталія Кличка. Крім цього, він є ведучим "Ліги Сміху", одним з членів журі "Розсміши коміка", а також частим гостем в різноманітних телепередачах і шоу.

Нагадаємо, що Юрій Ткач з "Кварталу 95" зарився носом в тепле місце ніжної красуні: "Юра, це що, ти трохи переплутав?"

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий український шоумен Євген Кошовий кардинально змінив свій імідж.

Також портал "Українці" писав, що талановитий комік Євген Кошовий перетворився на репера і насмішив аудиторію знімком.