27 липня, стало відомо, що українська телеведуча Регіна Тодоренко, яка живе і працює в Росії, стане ведучою одного з проектів «Люкс ФМ».

Про це повідомили на «Інстаграм-сторінці» радіостанції, вказавши, що шанувальників чекає неймовірний сюрприз.

Так, Тодоренко і її українська колега Василиса Рядних будуть вести проект «Кралі в терміналі». Як зазначає джерело, дівчата будуть ділитися своїми ексклюзивними історіями з подорожей, свіжими враженнями і секретними Лайфхак.

Регіна Тодоренко
Регіна Тодоренко

«Юху! У нас справжня бомба-ракета новина! Вже з понеділка стартує улюблене шоу «Кралі в терміналі» з Регіною Тодоренко і Василиною Рядних! », - йдеться в повідомленні. «Включайте щодня« Люкс ФМ »в 10 і 17 годин і подорожуйте разом з Регіною Тодоренко і Василиною в радіо-тревел-блозі», - додали на радіостанції.

Відзначимо, сама Регіна Тодоренко поки ніяк не прокоментувала свою участь в українському проекті. Крім цього, невідомо, як буде створюватися програма, так як телеведуча живе і працює в Росії. Нагадаємо, раніше ми писали, що Тодоренко виклала в мережі новим довгий пост, в якому висловила свою думку щодо людського его.

Крім цього, Регіна опублікувала своє фото, де позувала в дуже короткій спідниці. Пост з'явився в особистому мікроблозі знаменитості в «Інстаграм». Тодоренко також писала, що коли в її життя приходить очікування, вона спершу скаржиться на весь світ, а потім переглядає стратегію своєї поведінки і бореться з бездіяльністю і самоїдством і, врешті-решт, вдається до дій.