Популярна українська виконавиця Наталія Могилевська порадувала своїм шанувальників новим фото, показавши своє обличчя зблизька.

Так, знаменитість позувала з чашкою ранкової кави, а також в описі фото вказувала, що їй важко повертатися в будні після хороших вихідних. Про це Могилевська повідомила на своїй особистій сторінці в «Інстаграм». «Ставте + ті, кому важко сьогодні повертатися після вихідних на природі.

Літній робочий ранок. Я пообіцяла собі, що в останній місяць літа буду знаходити хоча б годинку кожен день, щоб дивитися на захід сонця і насолоджуватися літнім сонечком. Всім гарної робочого тижня! », - побажала шанувальникам співачка.

У коментарях стали активно писати компліменти виконавиці, зазначивши, що вона дуже добре виглядає. Саме фото, за кілька годин з моменту публікації, зібрало понад 24 тисяч лайків. "Взаємно, Наталя. Природа дуже надихає і заспокоює", «Вам дуже йде білий колір волосся! »,« Яка ж Ви красуня »,« Свіже стала »,« Дуже красива »,« Вау, як завжди прекрасна », - писали люди.

Нагадаємо, раніше Могилевська виклала коротке відео зі свого виступу на «Сніданок з 1 + 1», де вона показала свій неймовірно барвистий номер під пісню «Білий літак». Відзначимо, перед камерою українська виконавиця постала в дуже красивому образі.

Наряд співачки має кілька цікавих косих зрізів. Свій образ співачка доповнила яскравими тінями на очах, які тільки підкреслили її красу.

Наталія Могилевська
Наталія Могилевська