Співачка Софія Ротару має намір взяти участь у російській "пісні року". Її невістка в соцмережі продемонструвала, в якому вбранні артистка розважатиме росіян.

Софія Ротару, скріншот з відео
Софія Ротару, скріншот з відео

Українська співачка Софія Ротару зібралася на" пісню року " в Росію.

До речі цю новину підтвердив раніше і концертний директор артистки Сергій Лавров запевнив, що зірка в РФ буде виступати безкоштовно.

В Instagram-сторіз невістка Ротару Світлана Євдокименко показала, в якому вбранні співачка виступатиме на концертному майданчику.

сторіз невістки Софії Ротару
сторіз невістки Софії Ротару

На знімку Ротару позувала в сукні яскраво-червоного кольору з воланами. "Пісня року-2020", - такими словами жінка підписала знімок з артисткою.

Зазначимо, що директор Ротару говорив, що у співачки давні дружні стосунки з російським композитором Ігорем Крутим.

Тому виступати артистка буде безкоштовно, ні про який гонорар мови бути не може.

Як писали ukrainci.com.ua раніше, через пандемію коронавірусу багато артистів залишилися без роботи: корпоративи заборонені, новорічні свята теж під питанням, а ще криза – у людей просто немає грошей на розваги.

Директор Софії Ротару розповів, як переживає непрості часи індустрія в цілому і співачка зокрема.

Софія Ротару
Софія Ротару

За словами Сергія Лаврова, зірки масово знижують гонорари і погоджуються на будь-які виступи, адже багатьом потрібно годувати не тільки себе, але і команду. Такого важкого року ще не було-шоу-бізнес переживає темні часи.

Як зазначив директор Софії Ротару, багато ховаються, заявляючи, що їх розклад забито виступами. Швидше за все, це неправда. За словами Сергія Лаврова, він нещодавно побачив в мережі запис пісні Вадима Казаченка з Ірою Аманті і тут же написав їм, що вражений кількістю хітів.

Артисти відреагували невесело: мовляв, хіти є, а толку-то від них. "З голоду помираем. Сидимо без роботи, концертів немає", - розповів Казаченко.

Багато зірок знизили гонорари в два рази. Якщо раніше їх можна було "замовити" за п'ятдесят тисяч доларів, то тепер виступ обійдеться в лвнадцять п'ять і менше. Однак і такі пропозиції залишаються без попиту.