Українська артистка, суперблондинка, епатажна "Королева ночі" Оля Полякова розмістила відео в соціальній мережі. Вона показала аудиторії свою реакцію на думку публіки про її останній образ.

Відповідне відео Оля Полякова опублікувала на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

На відео українська зірка показалась в щоденному образі, вона одягнена в зимове пальто чорного кольору, шкіряні рукавички і червону шапку. Варто відзначити, що артистка здалася без макіяжу. Оля їхала в своїй машині за кермом разом зі своїми діточками і вирішила записати відеозвернення своїм хейтерам.

"Боже, стільки приємних коментарів під останнім постом: і красуня, і розумниця, і дівчинка, і ніс я собі відрізала, і обличчя прооперувала... а це просто гарний настрій і фотошоп", - з усмішкою говорить Оля Полякова.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

Відомо, що епатажна артистка славиться своїми різноманітними публікаціями в соціальній мережі. Вона може опублікувати відеоролики особистого характеру, наприклад, свій похід на лазерну терапію, або відео в одному халаті зі своєї гримерки.

Крім цього, Оля вважається однією з найуспішніших українських співачок, її концерти збирають цілі стадіони, а її почуттю гумору можуть позаздрити багато.

Також варто відзначити, що вона дуже добре виглядає і старанно стежить за своєю формою. Багато дівчат заздрять такій жіночній красі, а чоловіки мріють бачити її поруч з собою.

Нагадаємо, що "суперблондинка" Оля Полякова порадувала аудиторію новим образом.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна співачка Оля Полякова розповіла страшну історію зі свого життя.

Також портал "Українці" писав, що епатажна артистка Оля Полякова здивувала шанувальників червоним волоссям.