Співачці Наташі Корольової, яка через коронавірус, як і багато артистів, залишилася без виступів і заробітку, довелося закрити салон краси і розпустити свій музичний колектив.

У артистки немає грошей на виплату зарплати працівникам. Про це повідомляє "Комсомольська правда" з посиланням на близьку подругу виконавиці.

Наташа Корольова
Наташа Корольова

- Серце кров'ю обливається, у мене колектив — суперпрофі. Але більше утримувати їх не можу — - цитує видання співачку.

Кілька днів тому Королева повідомила, що поїхала на острів в Африку одна, щоб "обнулитися і очиститися від важкого вантажу 2020 року, знайти нові смисли, знайти нові сили жити і любити це життя".

- Саме тут, далеко від звичного комфорту, далеко від нещирості і помилкових цінностей, я відчуваю, як знову стаю собою — сильною Наташею, яка з усім впорається. Я дуже втомилася від 2020 року, який перевернув наші життя догори дном, — написала співачка в "Інстаграме".

Наташа Корольова
Наташа Корольова

Цього року артистці довелося дійсно пережити чимало потрясінь. У вересні Королева заявила про зникнення з квартири грошей і прикрас. Серед підозрюваних виявилася коханка її чоловіка Сергія Глушка Анастасія Шульженко. Вона розповіла про інтимний зв'язок зі стриптизером і повідомила, що вагітна від нього. Після цього актриса зізналася, що тепер боїться за своє життя.