Народний артист України, актор, відомий телеведучий Юрій Горбунов розмістив фотографію в соціальній мережі. Вона здався публіці на своєму дозвіллі.

Відповідну фотографію Юрій Горбунов опублікував на своїй сторінці в Instagram.

На знімку український актор постав перед публікою в щоденному образі, він одягнений в чорну зимову куртку і чорну шапку. Телеведучий стоїть в приміщенні і, посміхаючись, тримає в руці телефон для того, щоб зробити селфі.

Варто відзначити, що Юрій вибрав дуже вдалий ракурс для знімка, він зупинився на тлі красивого малюнка з крилами і став так, ніби вони ростуть у нього з голови.

"Гарного всім зимового вечора!! #зима #вечір #скороновийрік🎄 🎅 🎁 # хочунаморенакавказ", - прокоментував свій пост український телеведучий.

Також він вказав, де був зроблений даний знімок, - FILM.UA Group.

FILM.UA Group-це відома українська група компаній зі своєю штаб-квартирою в Україні. Вона займається і розробляє різноманітну телепродукцію і доставляє аудіовізуальний контент.

Мільйонні фанати, які стежать за кожним постом знаменитості, залишили чимало відгуків під даною публікацією.

"Куди летимо?", "Юрій Цезар😉 👍","просто ангел", "😂 Гермес ні дати, ні взяти🔥", - коментують пост фоловери Юрія Горбунова.

Коментарі на пост Юрія Горбунова в Instagram
Коментарі на пост Юрія Горбунова в Instagram

Коментарі на пост Юрія Горбунова в Instagram
Коментарі на пост Юрія Горбунова в Instagram

Нагадаємо, що відомий актор Юрій Горбунов показав своїм фанатам, як вміє весело проводити час.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний телеведучий Юрій Горбунов порадував шанувальників зимовим знімком.

Також портал "Українці" писав, що український артист Юрій Горбунов показав шикарний знімок зі своїм колегою в соціальній мережі.