Ольга Полякова показала свою фотографію в провокаційному образі. Відповідні знімки було показано на офіційній Instagram-сторінці знаменитості.

Артистка здалася в банному халаті і з рушником на голові. Також Полякова продемонструвала частину аксесуарів, у вигляді ланцюгів. Можна припустити, що під халатом у співачки немає нічого, однак це не так - у неї є білий боді.

Сама Полякова зазначає, що так одяглася для участі шоу Маска, яке незабаром запустять на українському телебаченні.

"Всі пишуть, що я дико змінилася. Давайте версії, що я відрізала, а що пришила?",- іронічно запитує Полякова.

Шанувальники стали гадати, що змінилося у співачки. Крім цього, Полякову буквально засипали компліментами.

"Лінзи і макіяж ось весь секрет! Але дуже круто"; "все-таки підтяжка обличчя точно була"; " завжди красива! Але макіяж на цьому шоу змінив до невпізнання"; " яка різниця, що пришили, що відрізали, талант не пришиєш і не відріжеш, а виглядаєте завжди круто!",- пишуть користувачі Instagram.

Раніше портал Українці повідомляв, що Харрісон Форд знову зіграє Індіану Джонса. Знаменитий актор знову опиниться в ролі знаменитого шукача скарбів і пригод. Режисером нової частини буде Джеймс Мангольд. Кіно має вийти в прокат в липні 2022 року. Представники компанії Disney оприлюднили дану історію на презентації інвесторів в Лоса-Анджелесі.

Також ми писали, що Надія Мейхер з розпатланим волоссям зробила визнання. Українська співачка, актриса, фіналістка танцювального шоу" Танці з зірками " Надія Мейхер розмістила фотознімки в соціальній мережі. Вона здалася своїм шанувальникам в щоденному образі. Відповідні фотографії Надія Мейхер опублікувала на своїй сторінці в Instagram.