Серпень цього року буде не нудним, особливо - перша декада місяця.

Саме в цей період, згідно з гороскопом астролога, варто чекати і природних катаклізмів, і надзвичайних подій техногенного характеру, і навіть серйозних загострень в зонах військових дій.

Тому в графіку кожної людини, як зазначив Павло Глоба в своєму прогнозі для astro24.ru, на цей час обов'язково повинна бути поправка на несподіванка.

Як пророкує Павло Глоба, слід чекати також серйозних потрясінь на паливно-енергетичному і на валютних ринках. Можливі й інші драматичні події. І не тільки в першу декаду, але також в період з 18 по 27 серпня. Що стосується людей, що народилися під певними зодіакальними знаками, то знаменитий астролог застерігає Овнів з приводу властивих їм надмірної гарячності, емоційності і схильності до поспішним висновків і категоричним оціночних суджень.

гороскоп
гороскоп

У серпні дуже великий ризик того, що ці якості зіграють з Овнами дуже злий жарт. Також слід бути дуже обережними Овнам, які мають хронічні серцево-судинні захворювання. Серпень для них - дуже нехороший місяць. Тому лікуванням і профілактикою нехтувати ні в якому разі не можна.

Для Тельців серпень буде, на жаль, в цілому дуже несприятливим місяцем. Хіба що народилися 7-9 травня можуть сподіватися на деякий проміжок в перші п'ять днів місяця. Решта ж його частина для всіх без винятку Тельців буде дуже нехорошою. Всім Тельцям доведеться зіткнутися з обманом, зрадою. Близнюків в серпні теж чекає дуже нелегкий період. Вони зіткнуться з настільки серйозними перешкодами на шляху до реалізації своїх планів, які змусять ці плани переглянути, а то і відмовитися від них.

У Раків в серпні з'явиться колосальний спокуса в деяких питаннях, як то кажуть, розрубати гордіїв вузол. Але цього краще не робити. У серпні вам потрібно знаходити спосіб вирішувати будь-які проблеми переговорами, пошуками конструктивного прийнятного для всіх варіантів вирішення. У перші п'ять днів серпня люди, чия дата народження - 8-12 липня, повинні бути максимально обережними. Неприємності чекатимуть вас буквально на кожному кроці. Тим, чий день народження 18-22 липня, потрібно з тієї ж причини проявити максимум обережності 17-22 серпня.

Для Львів серпневий прогноз не настільки катастрофічний, але напружитися все одно доведеться. Протягом 6-10 серпня в життя представників цього знака відбудуться події, які можна пояснити тільки волею Провидіння. Від правильного сприйняття цих подій залежить, як пройде місяць і наскільки вдало будуть вирішені проблеми, які виникнуть ближче до кінця серпня.

Наповненим проблемами і труднощами буде цьогорічний серпень для Дів. Хіба що 20-22 вересня перші п'ять днів місяця будуть відносно сприятливими. А в цілому проблеми у Дів будуть в серпні виникати буквально з повітря. І проблем буде стільки, що в якийсь момент прийде усвідомлення того, що вижити в таких умовах можна тільки одним способом: на все "забити" і поставитися до життя настільки філософськи, що не надавати значення навіть серйозним негараздів.

гороскоп
гороскоп

Для Терезів серпень буде відносно сприятливим місяцем. Представники цього знака отримають прекрасний шанс перейти на новий рівень. Але декому доведеться вирішувати дуже серйозні проблеми. У той же час астролог обіцяє, що в цілому місяць буде багатим на приємні сюрпризи, довгоочікувані і дуже важливі зустрічі, на всілякі успіхи в роботі та інші приємні моменти.

Хорошим місяцем буде серпень і для Скорпіонів, особливо - перші дві декади, а якщо ви - листопадовий Скорпіон, тоді - тим більше. Ви зможете без особливих зусиль і з чималою користю для репутації "розрулювати" кризові ситуації. Також вас чекають і інші успіхи. Для жовтневих Скорпіонів нелегкими буде перші п'ять днів серпня, але потім все налагодиться.

Для Стрільців нинішній серпень буде вельми напруженим. І краще рішення - по можливості провести його в спокої. Слід утриматися від відряджень, особливо якщо це - закордонні вояжі. Вкрай небажано починати нові проекти, навіть якщо є всі підстави для їх успішності. Повірте, несподівані труднощі зведуть всі зусилля нанівець. Особливо складний період чекає тих, чия дата народження припадає на 12 і 16 грудня.

гороскоп
гороскоп

Козерогам в серпні доведеться тренувати своє вміння переживати екстремальні ситуації. І приводів буде, на жаль, більш ніж достатньо. Причому серйозні проблеми вірогідні і в родині, і на роботі. У сім'ї і в особистих відносинах найбільш небезпечні у багатьох відношеннях періоди: 1-4 і 9-10 серпня. Крім того, дуже ймовірні проблеми у фінансовій сфері. Тому в справах Козерогам протягом усього серпня слід бути вкрай обережними і вимогливими.

Місяцем суцільних проблем буде серпень і для Водоліїв. Представникам цього знака доведеться на собі пізнати, що таке повне виснаження фізичних і душевних сил. Особливо - які народилися 12 і 15 лютого. Все в світі буде проти вас, і чекати прихильності від Фортуни - марна справа.

Для Риб найбільш сприятливий період серпня - перша декада місяця. Вам вдасться багато чого, що не вдавалося раніше. Вас підтримають вельми впливові люди, від яких ви й не чекали такої прихильної реакції. Але з 12 по 22 серпня на вас чекає дуже складний час. Від вас можуть відвернутися навіть ті, хто уподобав ще зовсім недавно. Тим Рибам, чия дата народження припадає на 10 і 15 березня, не варто сподіватися на легкий успіх в серпні, але не впадайте у відчай. Будьте терплячі і працелюбні. І хороший результат гарантований.