Відомий український комік, шоумен, зірка студії "Квартал-95" Юрій Ткач розмістив відеоролик у соціальній мережі. Він здався аудиторії в домашніх умовах.

Відповідне відео Юрій Ткач опублікував на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

На відеоленті можна помітити дружину Юрія Ткача і його близьких друзів. Вони всі сидять на кухні в роздумах над спільною поїздкою на відпочинок. Дружина українського коміка тримає в руці телефон для того, щоб записати відеоролик і звернутися до аудиторії з питанням.

Сторіз Юрія Ткача
Сторіз Юрія Ткача

"Хлопців, сидимо в загальному кумекаем з ось цими людьми з приводу...як це називається? Західна Україна, Карпати...", - звертається до публіки Вікторія.

Крім цього, на відео можна почути і самого коміка, він також задався питанням.

Сторіз Юрія Ткача
Сторіз Юрія Ткача

"Десь в Карпатах, щоб відпочити, щоб було так красивіше", - каже Юрій Ткач.

Також сімейна пара підписала своє відеозвернення словами " Підкажіть круті містечка?!)) Готелі, апартаменти..".

Сторіз Юрія Ткача
Сторіз Юрія Ткача

Варто відзначити, що подружжя знаходяться в теплій домашній обстановці, вони одягнені в звичайні домашні речі. Віка - в спортивний костюм, а Юра – в звичайну зелену футболку.

"Може хтось може щось розповісти, підказати, де ви були, що ви бачили. Сподобалося вам чи ні. Показує мені Юра стоп, значить ми закінчуємо", - продовжила дружина Юрія Ткача.

Нагадаємо, що відомий гуморист Юрій Ткач порадував аудиторію відеороликом сімейного характеру.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний шоумен Юрій Ткач насмішив аудиторію відеороликом у соціальній мережі.

Також портал "Українці" писав, що відомий український комік Юрій Ткач оприлюднив фотографії зі свого минулого дня народження.