CD Projekt Red принесла вибачення за те, що не показала базові версії Cyberpunk 2077 для PS4 і Xbox One перед запуском, пообіцяла ще патчі і запропонувала відшкодування тим, хто не задоволений.

У Твіттері, підписаному високопоставленими членами студії, Розробник торкнувся побоювання гравців щодо основних проблем, коли Cyberpunk запускається на оригінальних консолях PS4 і Xbox One.

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

"Перш за все, - йдеться в заяві, - ми хотіли б почати з вибачень перед вами за те, що не показали гру на базових консолях останнього покоління до її прем'єри і, як наслідок, не дозволили вам прийняти більш обгрунтоване рішення про ваш покупка. Нам слід було приділити більше уваги тому, щоб вона грала краще на PlayStation 4 і Xbox One".

Далі в заяві вказується, що виправлення помилок консолі почалося-з виправленням 1.04, випущеним минулого тижня , - і ще одне оновлення вийде "протягом наступних 7 днів". CD Projekt заявляє, що буде оновлюватися «кожного разу, коли будуть готові нові поліпшення», з двома великими патчами, які з'являться в січні та лютому.

"Разом вони повинні вирішити найважливіші проблеми, з якими стикаються гравці на консолях останнього покоління". Розробник також дає зрозуміти, що версія для ПК також буде отримувати регулярні оновлення.

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

Після того, як перші повідомлення про повернення грошей почали циркулювати у вихідні дні, CD Projekt Red також підтвердив, що буде пропонувати повне повернення коштів власникам консольних версій, які не хочуть чекати оновлень:

"Для копій, придбаних в цифровому вигляді, використовуйте систему повернення коштів PSN або Xbox відповідно. Для коробкових версій спочатку спробуйте отримати відшкодування в магазині, де ви купили гру. Якщо це неможливо, зв'яжіться з нами за адресою helpmerefund @ cdprojektred .com, і ми зробимо все можливе, щоб допомогти вам. З сьогоднішнього дня ви можете зв'язатися з нами протягом тижня до 21 грудня 2020 р."

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 був запущений неоднозначно. З точки зору бізнесу, він побив рекорди продажів і одночасних гравців і повністю окупив свої витрати на розробку і маркетинг в перші дні. Але гравці були незадоволені серйозними помилками на всіх платформах і проблемами продуктивності на консолях після запуску.

В результаті цього ціна акцій CD Projekt Red різко впала, і компанія змінила критично важливу структуру бонусів, пов'язаних з прийомом, щоб розробники як і раніше отримували бонуси.