У гравців Fallout 76 в наступному місяці різко збільшиться кількість лута, коли нове оновлення збільшить розмір схованок на 50%.

Гравці постапокаліптичного онлайн-симулятора Bethesda проводять більшу частину свого часу, збираючи залишки розбомблених Аппалачій в пошуках будівельних матеріалів, матеріалів для крафта і іноді потужного легендарного обладнання. В результаті кожен, хто грав якийсь час, в той чи інший момент стикався з лімітом схованок Fallout 76, жорсткою межею на загальну кількість додаткових речей, які можна прибрати на зберігання. Оновлення в січні значно підвищить цей ліміт.

Fallout 76
Fallout 76

«В даний час ми плануємо збільшити ліміт схованки на 50% до максимуму в 1200 фунтів», - повідомила Bethesda в минулій п'ятниці в своєму повідомленні Inside the Vault. "Отже, якщо ви накопичуєте зброю та зброю, збираєте багато сміття або накопичуєте ідеально консервовані пироги, у вас буде набагато більше місця для продовження збору".

Це постійне прохання гравців Fallout 76, і Bethesda в третій раз додала в гру більше місця для зберігання. Коли він був запущений наприкінці 2018 року, у розпорядженні гравців було всього лише 400 фунтів додаткового місця для інвентарю за межами майданчика. Через пару місяців після виходу гри Bethesda збільшила його до 600, а через рік знову підвищила до 800. Це останнє підвищення, яке має відбутися незадовго до кінця січня, буде найбільшим і надасть гравцям набагато більше місця для колекціонування, оскільки вони продовжують подрібнювати масштабне розширення Wastelanders 2020 року, а нагороди за наступний раунд бойових пропусків падають, коли завтра почнеться третій сезон.

Fallout 76
Fallout 76

Bethesda окреслила в загальних рисах кілька інших поліпшень якості життя, які також з'являться в грі в наступному році, в тому числі опис ваги стека, щоб повідомити вам загальну вагу комплектів предметів, таких як боєприпаси, і оптимізований pip Boy з деякими новими спрощеними меню. "Нова" вкладка автоматично покаже вам все, що ви зібрали з тих пір, як ви увійшли в систему, обладунки отримають окрему вкладку, яка спростить заміну обладнання в середині битви, а їжа і напої також отримають спеціальну вкладку, щоб скоротити про гравців, які вводили собі наркотики, коли все, що вони збиралися зробити, це з'їсти трохи рагу з радстагу.