Ольга Фреймут виставила фотографію зі своїм чоловіком і розповіла подробиці про своє особисте життя. Відповідний пост з'явився на її офіційній сторінці в Instagram.

На знімку вона зображена з Володимиром Локотко - її першим і єдиним законним чоловіком. Телеведуча зробила припущення, що кожен чоловік відповідав самій Фреймут на різному етапі життя.

"Невпевнена дівчинка, провінціалка, яка була щаслива роботі офіціантки ... Такий мені дуже тоді підходив недосконалий Ніл Мітчелл", - повідомила Фреймут.

Також вона зазначає, що була нещасливою і безробітною жінкою, яка не знала красива вона чи ні. Тоді Фреймут завела стосунки з Олександром р.

Її чоловік Володимир зустрівся на її життєвому шляху, коли сама Ольга Фреймут полюбила себе.

"Я вірю, що коли жінка самотня, потрібно трохи вдосконалитися - і гідна друга половинка обов'язково знайдеться", - розповіла вона.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі