Російські репери Тіматі, Єгор Крід і Джиган представили кліп на пісню Rolls Royce — це їх перша спільна робота після відходу з лейблу Black Star. Режисером нового музичного відео, яке більше нагадує гостросюжетний бойовик або один з епізодів серіалу про бандитів, виступив кліпмейкер Павло Худяков.

Однак найбільший сюрприз чекав глядачів в кінці п'ятихвилинного ролика. У кадрі несподівано з'явився Сергій Безруков, причому в одному зі своїх найбільш пам'ятних образів: Саші Білого з популярного в нульові серіалу "Бригада".

кадр з кліпу Тіматі
кадр з кліпу Тіматі

За сюжетом Крід, Тіматі і Джиган грають кримінальних авторитетів: Єгор виконує роботу приватного кілера, Тіматі грає в казино, а Джиган охороняє салон зв'язку в центрі Москви. Розібравшись зі своїми справами, друзі зустрічаються і разом влаштовують облаву на базу конкурента — суші-бар, який підпільно служить не тільки нарколабораторією, а й сховищем грошей.

Набивши сумки готівкою, герої Єгора Кріда, Тіматі і Джигана намагаються скоріше сховатися з міста. Спочатку бандити вибирають платну дорогу, проте в останній момент герой Джигана їх зупиняє і пропонує поїхати об'їзним шляхом, щоб "не палити бабки". Герої Тіматі і Єгора погоджуються, а в наступному епізоді ми бачимо їх вже вбитими в салоні авто.

Далі режисер показує глядачам людину, яка переховується з місця злочину з пістолетом в руках, який ззаду нагадує Джигана. В останні секунди ролика людина в кадрі зриває з себе маску, під якою опиняється Сергій Безруков в образі Саші Білого. Він підморгує в камеру і йде вдалину.

Сергій Безруков
Сергій Безруков

Поява Сергія Безрукова саме в образі персонажа з культового бандитського серіалу 2000-х викликало у інтернет-користувачів справжнє захоплення. У своїх коментарях під роликом в YouTube вони відразу ж почали відпускати жарти з цього приводу

Цікаво й те, що ще зовсім недавно Сергій Безруков заявляв, що не планує коли-небудь повертатися на екрани в образі Саші Білого. Виняток актор не зробив навіть заради повнометражного продовження серіалу, знятого в 2010 році Денисом Алексєєвим. Тоді Безруков навідріз відмовився зніматися, а роль замість нього виконав дублер.

У вересні цього року в бесіді з виданням "Известия" Сергій Безруков ще раз повторив, що більше не збирається грати Сашу Білого:

Це не те що нудно, це вже огидно: мені 47 років, а я все буду Саша Білий? Нам не потрібно продовження "бригади". Є перше враження, не треба його псувати. Я зіграв" хрещеного батька " Сашу Білого в 27 років. Був молодший за всіх виконавців всіх "хрещених батьків" у світі-тоді це тішило моє честолюбство.

Сергій Безруков
Сергій Безруков

Невідомо, як же саме Тіматі, Єгору Кріду і Джигану все ж вдалося заманити Сергія Безрукова в кліп, проте це явно того варте: менше ніж за добу відео набрало більше мільйона переглядів на YouTube!