Відома російська актриса театру і кіно, телеведуча, а також кандидат у майстри спорту зі спортивної гімнастики Христина Асмус розмістила фотографію в соціальній мережі. Вона показалася шанувальникам в новому образі, кардинально змінивши свою зовнішність.

Відповідний знімок Христина Асмус опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Популярна і скандальна російська актриса постала перед публікою в абсолютно новому і незвичному для себе образі - коротка стрижка з чорним волоссям, чорна шкіряна куртка, під якою видно розстебнуту сорочку в клітинку, і короткий топік сірого кольору.

Телезірка однією рукою тримає телефон і позує перед камерою для ефектного Селфі.

"Багато пишуть, що я довго плакала після того, як пофарбувалася 😂 😂 😂 не знаю, може на фото так здалося, тому що я була після нічної зміни і в салон приїхала дико втомлена 🥱але ви б бачили мене відразу після фарбування. Я скакала як божевільна від щастя ☺мені дуже-дуже-дуже подобається новий образ!!!! 🔥🔥🔥🔥🔥Проте......в рамках ролі 🎬 для життя я назад хочу, як тільки можна буде))) і пов саме... Я розумію, що вже поздняк кидатися... 😂 Але у мене питання-а реально взагалі потім свій ідеальний колір повернути? 🤪 🙈 ",- прокоментувала свій пост актриса.

Аудиторія, яка підписана на сторінку знаменитості, досягла позначки в 4 мільйони чоловік. Вони активно стежать за життям і кар'єрою свого кумира і ретельно коментують кожну публікацію.

"Нічна зміна? А де ви працюєте?) ", "А чому не можна було перукою скористатися?😬 ", "Такий натуральний колір похерить!.. мда....🤦 🏼 ♀ ️ ",- залишили відгуки фоловери Христини під її публікацією.

Коментарі на пост Христини Асмус в Instagram
Коментарі на пост Христини Асмус в Instagram

Нагадаємо, що популярна актриса Христина Асмус викликала негативні відгуки своїм вульгарним знімком.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома російська актриса Христина Асмус звернулася до аудиторії із заявою.

Також портал "Українці" писав, що Російська телезірка Христина Асмус звернулася до аудиторії з проханням.