Відомий гуморист, комік, чоловік Алли Борисівни Пугачової, телеведучий Максим Галкін розмістив відеоролик у соціальній мережі. Він показався на популярному шоу "Музикаліті", де виконує роль ведучого.

Відповідне відео Максим Галкін опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Популярний артист постав перед аудиторією в ролі ведучого телепроекту "Музикаліті". Він сидить по центру столу перед камерами в новорічному забавному светрі червоного кольору, на якому намальований олень. А навколо Максима сидять зіркові гості програми - Валерій Меладзе і артист нового покоління – Джоні.

Крім цього, варто зауважити, що співак Джоні прийшов на передачу в своєму звичайному образі – спортивний костюм, а Меладзе з'явився в більш строгому – темно-синій піджак і білий світшот. Також варто відзначити, що ведучий звернув особливу увагу на спортивний костюм Джоні.

"Дівчата! Це вам подарунок зараз, але як би на Новий Рік! У новому випуску #Музикаліті зібрав для вас головних серцеїдів двох поколінь! Для тих, хто любить постарше - @meladzevalerian, для всіх інших - @jony.me! Тримайте себе в руках - і дивіться, що слухаєте! Посилання в сторіз!",- прокоментував свій пост російський комік.

Публіка, яка підписана на сторінку Максима, перевалила за 8.6 мільйонів чоловік. Люди із задоволенням стежать за публікаціями знаменитості і активно залишають відгуки під кожною з них.

"Друзі, а хто цей флегматично-сумний араб??)) Він Серцеїд??І у кого він може від'їсти серце?)) ", "Меладзе-талантище! Спасибі Вам, Максим!🙌 🏻 ", "Ось це випуск!!! 😍 😍 😍 Я ще той випуск переглядаю , а тут вже і Новий вийшов! Класно!!!! 🔥 🔥 🔥", "Спасибі🔥", - коментують пост фоловери Максима.

Коментарі на пост Максима Галкіна в Instagram
Коментарі на пост Максима Галкіна в Instagram

Коментарі на пост Максима Галкіна в Instagram
Коментарі на пост Максима Галкіна в Instagram

Нагадаємо, що відомий російський гуморист Максін Галкін оприлюднив цікаве відео в соцмережі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний російський артист Максим Галкін порадував публіку відеороликом домашнього характеру.

Також портал "Українці" писав, що Російський знаменитий гуморист Максим Галкін показав аудиторії старі фотографії.