Ольга Полякова кардинально змінила імідж і сфотографувалася для відомого журналу. Відповідний знімок був опублікований на її Instagram-сторінці.

Суперблондинка взяла участь у фотосесії нового журналу "відпочинь". На фото вона зробила собі величезний начіс. У такому образі вона раніше постала в ток-шоу Маска, а тепер вирішила постати на обкладинці журналу. Полякова зізнається, що даний образ, яку вона назвала кардинальною зміною іміджу, їй до душі.

"Поки що я такий образ просто приміряю, але мені він страшно подобається. Це відображення моєї внутрішньої енергії. В душі я така ж зухвала пацанка", - розповів українська зірка.

Відомо, що епатажна співачка знаходиться на піку своєї популярності. Її запрошують на різноманітні телепередачі в ролі гостя або ж в ролі члена журі.

Також варто відзначити, що за останній час через пандемію коронавірусу українська артистка зовсім не дає концертів, але відомо, що нещодавно, трохи більше місяця, вона їздила в Дубаї, де виступала на великій сцені для місцевих жителів і ряду солідних гостей.

Раніше портал Українці повідомляв, що Харрісон Форд знову зіграє Індіану Джонса. Знаменитий актор знову опиниться в ролі знаменитого шукача скарбів і пригод. Режисером нової частини буде Джеймс Мангольд. Кіно має вийти в прокат в липні 2022 року. Представники компанії Disney оприлюднили дану історію на презентації інвесторів в Лоса-Анджелесі.

Також ми писали, що Надія Мейхер з розпатланим волоссям зробила визнання. Українська співачка, актриса, фіналістка танцювального шоу" Танці з зірками " Надія Мейхер розмістила фотознімки в соціальній мережі. Вона здалася своїм шанувальникам в щоденному образі. Відповідні фотографії Надія Мейхер опублікувала на своїй сторінці в Instagram