Популярна українська телеведуча, учасниця минулого сезону "Танці з зірками", скандальна і весела Леся Нікітюк оприлюднила відеоролик у соціальній мережі. Вона показалася публіці в одному зі спортивних залів.

Відповідне відео Леся Нікітюк опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Українська знаменитість постала перед публікою в образі спортсменки на велосипеді в спортзалі. Вона одягнена в спортивний костюм з синьо - зеленими малюнками - топік і обтягуючі лосини.

На самому початку відео телеведуча елегантно і повільно крутить педалі, в той час, як її біле волосся, ніби в'ються на вітрі. Але через один момент відео показується з іншого ракурсу, де Леся крутить педалі недбало і махає головою по колу з розпатланим волоссям.

"Знайома ситуація?Від відчай подружку👇 🏻 👇 🏻 👇 🏻", - прокоментувала свій пост телезірка.

Багатомільйонна публіка, яка стежить за кожним постом ведучої, ретельно залишає відгуки під кожним з них, і цей не став винятком.

"Ахаххаха😂 😅 не дарма голову помила в зал💪 🏼 😍", "щойно закінчився черговий випуск "Хто зверху?" Леся-ві геройка!!!!! Мало не втопили🤦🏽♀️ Вашій витримці і силі самоконтролю заздрю!!!!! Сильно!", "Чесно ви мені тут трохи похоші на виника", "Це я ,коли бачу красивого парубка на горизонті 😂", "Підготовка до "Холостячка"...💕 💥 😎 ",- коментують пост фоловери Лесі Нікітюк.

Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram
Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram

Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram
Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram

Нагадаємо, що популярна українська телеведуча Леся Нікітюк показала аудиторії свої обновки.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома телезірка Леся Нікітюк порадувала аудиторію своїми довгими ногами.

Також портал "Українці" писав, що Українська знаменитість Леся Нікітюк поділилася цікавим святковим рецептом для новорічного столу.