Талановита артистка, відома українська актриса і телеведуча Регіна Тодоренко поділилася святковою відеолентою в соціальній мережі. Вона показала аудиторії своїх дітей і святкову атмосферу.

Відповідну публікацію Регіна Тодоренко розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Знаменита телеведуча і мандрівниця показала аудиторії веселе і святкове сімейне дозвілля. Вона одяглася в скромне чорне плаття, нарядила ялинку і зібрала діточок для того, щоб влаштувати їм зимову казку.

Талановита співачка влаштувала справжнє свято і диво для маленьких діточок, запросивши в гості Снігуроньку і Діда Мороза.

Спостерігаючи за реакцією дітей і мами, а також за теплою атмосферою на відеоролику, можна сміливо зробити висновок, що Регіна – відмінна і старанна мати.

Крім цього, вона підписала свій пост теплими словами на честь майбутнього Нового року.

"Новий Рік-один з моїх найулюбленіших днів у році, а тепер ще й дитяче свято! Я завжди знала, що коли виросту, у мене буде повний будинок дітей, тому що з дитинства люблю усміхнених іскристих радістю карапузів) цього року Мішель вперше познайомився з Дідом Морозом і Снігуронькою, заспівав пісеньку "в лесу родилась елочка", розповів віршик 😭 😭 😭 (як швидко ростуть діти), виконував всі завдання. У будинок залетіло справжнє диво, за яке я вдячна моїм близьким, творчим і талановитим, люблячих дітей", - звернулася до фоловерів артистка.

Також вона подякувала друзям, особливо Снігуроньку, яка з величезним задоволенням розважала підростаючих дітей.

"Спасибі вам, друзі, за таке насичене і тепле свято 🥳! Окремо обіймаю Снігуроньку Лесю 😘, з тобою і батькам буде весело) ми ухахаталісь😂 😆. Дорогі мої, якщо ваші дітки вже написали листи Дідові Морозу , швидше пишіть @mir_party_, щоб встигли привітати малюків і влаштувати приголомшливе свято)", - коментує Відеоролик Регіна Тодоренко.

Фанати не могли не відреагувати на публікацію такого характеру, і "засипали" коментарями відео артистки.

"Ну що ж ви не можете без американських пісень обійтися!!!!!!! наші росіяни, такі чудові і добрі", "Ну чому пісня jingle bells, якщо ми в Росії 😩 чому не можна використовувати російські пісні. Яке ж знецінення цінностей і наших традицій", - залишили відгуки шанувальники старанної співачки.

Коментарі на пост Регіни Тодоренко в Instagram
Коментарі на пост Регіни Тодоренко в Instagram

Коментарі на пост Регіни Тодоренко в Instagram
Коментарі на пост Регіни Тодоренко в Instagram

Нагадаємо, що відома артистка Регіна Тодоренко оприлюднила знімок зі своїм маленьким сином.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита телеведуча Регіна Тодоренко оприлюднила теплий знімок зі своїми коханими.

Також портал "Українці" писав, що талановита артистка Регіна Тодоренко потішила публіку раптовим перетворенням.