Фотомодель, українська естрадна співачка, заслужена артистка Російської Федерації Наташа Корольова поділилася публікацією в соцмережі. Вона постала перед публікою в незвичайному образі аборигена.

Відповідну публікацію Наташа Корольова опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Популярна і скандальна артистка показалася перед фанатами в абсолютно незвичайному для сьогоднішнього дня образі - намисто з кісток, незрозумілий хустку на голові, сережки з каменів і коротка спідниця з маленьким вирізом. Крім цього, вона стоїть на тлі великої кількості екзотичних листя.

Також варто відзначити, що вона підписала свою фотографію цікавою новиною про нову незвичайну передачу.

"Выживалити буде спекотним ! Новий проект "Плем'я" в понеділок о 20;00 на каналі @fridaytv !",- прокоментувала свою публікацію відома співачка.

Численні фанати, які підписані на знаменитість в соціальній мережі, перевалили за позначку в 1.4 мільйона чоловік. Вони активно коментують кожну публікацію свого кумира, і ця не стала винятком.

"На роботу на завод за 20000 і нехай виживає", "В 47 років пора ставати спокійною красивою жінкою, а не скакати в трусах і язиком (((вульгарність", " була б зірка!!!! Якби просто посміхнулася, від Тарзана не треба приклад брати!! Вже ж не дівчинка", " Мауглі де твій Тарзан?😂 ", "Наташа навіть на зраді чоловіка заробляє..пісень немає, зате тарзан своєю поведінкою допомагає.. цирк!!!", "Фотошоп рулить", - коментують фотографію фоловери Наташі.

Коментарі на пост Наташі Корольової в Instagram
Коментарі на пост Наташі Корольової в Instagram

Коментарі на пост Наташі Корольової в Instagram
Коментарі на пост Наташі Корольової в Instagram

Нагадаємо, що відома російська артистка Наташа Корольова розповіла несамовиту історію своїм фанатам.

Як раніше повідомляв портал " Українці", популярна актриса Наташа Корольова розповіла, як її чоловік врятував їй життя.

Також портал "Українці" писав, що знаменита Наташа Корольова розмістила відеозвернення в соцмережі.