Колишня учасниця групи "Время и Стекло", підопічна Потапа, талановита артистка, дизайнер Надя Дорофєєва оприлюднила відеозвернення у своєму акаунті в соціальній мережі.

Відповідну відеоленту Надя Дорофєєва розмістила на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Підопічна знаменитого продюсера Потапа на даний час знаходиться на вершині популярності. Вона випустила свій новий хіт під назвою "Горить" і завоювала мільйони сердець своїх фанатів, довівши, що вона може бути сольною співачкою.

Сторіз Наді Дороєєвої
Сторіз Наді Дороєєвої

У своєму відеозверненні талановита співачка постала перед аудиторією в щоденному образі на пасажирському сидінні автомобіля – куртка–бомбер зелених відтінків, під якою можна помітити сіру кофту.

"Хлопці, сьогодні останній випуск другого сезону "Joice show", і це був потужний баттл проти найсильнішого суперника. Хто ним став? Переходьте за посиланням і дивіться "Joice show"", - звернулася до публіки Надія і поділилася посиланням під своїм відеороликом.

Крім цього, в розділі Stories у талановитої співачки можна побачити спільні фотографії з відомим українським хореографом і популярним артистом Монатіком. Колеги по сцені показалися на міжнародній церемонії, де отримали свої нагороди.

Сторіз Наді Дороєєвої
Сторіз Наді Дороєєвої

Нагадаємо, що популярна співачка Надя Дорофєєва похвалилася своїм струнким тілом.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита артистка Надя Дорофєєва показала аудиторії палаюче відео.

Також портал "Українці" писав, що талановита українська артистка Надя Дорофєєва оприлюднила свій виступ на великій сцені гумористичного проекту.