Одна з найуспішніших і впливових жінок України, актриса, глава гумористичного шоу "Жіночий Квартал" Олена Кравець розмістила відеозвернення в соцмережі. Вона звернулася до своїх шанувальників з цікавою пропозицією на честь майбутнього масштабного свята.

Відповідну відеоленту Олена Кравець опублікувала на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Популярна актриса постала перед аудиторією в домашньому образі – в бежевому світшоті, сидячи біля вікна. Вона тримає в руці телефон для того, щоб звернутися до своїх шанувальників.

Сторіз Олени Кравець
Сторіз Олени Кравець

"Друзі, хлопчики і дівчатка, хочу запропонувати вам дуже цікаву штуку. Пам'ятайте, в дитинстві всі ми чекали листівок від своїх рідних, і таким чином розуміли, що ми ніби всі разом святкуємо. І якщо в цьому році вам, як і мені, не пощастить святкувати зі своїми дорогими і близькими людьми, то можна відправити їм листівку. І не будь-яку, а персональну, з картинами українських художників. На мій погляд це, напевно, диво, тому свайпайте далі і подивіться, як це можна зробити. Тому що я сьогодні була в захваті, і вже зараз почну відправляти своїм", - звернулася Олена до публіки.

Також на наступному ролику в сторіз вона продемонструвала цю незвичайну листівку.

Сторіз Олени Кравець
Сторіз Олени Кравець

Нагадаємо, що знаменита українська артистка Олена Кравець показала аудиторії своє дозвілля.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна і успішна жінка Олена Кравець показала кадри з гумористичного шоу зі своєю участю.

Також портал "Українці" писав, що відома гумористка Олена Кравець подякувала українського репера Потапа.