З'явилося ім'я головного героя одинадцятого сезону шоу Холостяк. Відповідний пост з'явився на офіційній сторінці шоу.

На даний момент телеканал СТБ почав знімати романтичне шоу. Головним героєм виявився засновник логістичної компанії Михайло Заливако.

Головний герой любить екстрим, спорт і гори. Минулого року чоловік зійшов на Ельбрус.

Сам бізнесмен запевняє, що прийшов на передачу за чистою любов'ю. Він вірить,що Справжня любов існує. За нею безліч чоловіків женеться, проте не може знайти.

"І я готовий посперечатися з ким завгодно, що тут я зустріч ту дівчину, з якою зможу пов'язати своє подальше життя і яка стане для мене рідною людиною", - розповів він.

Михайло Заливако, Холостяк-11
Михайло Заливако, Холостяк-11

Шанувальники неоднозначно відреагували на дану кандидатуру. Хтось підтримав кандидатуру нового холостяка, а хтось хотів, щоб у новому шоу головним героєм був Олексій Тригубенко.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.