Талановитий український гуморист, актор, шоумен, частий гість на українському телебаченні, учасник величезної кількості телешоу країни Юрій Ткач поділився кадрами зі зйомок у своєму акаунті в соціальній мережі.

Відповідні фото і відеокадри Юрій Ткач розмістив на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Талановитий актор славиться на всю країну своїм особливим почуттям гумору і образом простої і доброї української людини. Він є активним користувачем в соціальній мережі, де не перестає радувати своїх фанатів різноманітними публікаціями.

Сторіз Юрія Ткача
Сторіз Юрія Ткача

На своєму відеоролику можна побачити гумориста в ролі "Юрчика" в популярному комедійному серіалі "Одного разу під Полтавою". Він одягнений в шикарний образ - велика шапка-вушанка і довга шуба, під якою видно вишиванку. Актор стоїть під камерами рано вранці і тримає в руках папір, на якій написаний сценарій.

Також популярний комік показав фотографію, на якій він сидить за столиком і тримає в руках стаканчик з гарячим напоєм для того, щоб зігрітися.

Сторіз Юрія Ткача
Сторіз Юрія Ткача

"Запитаю у кафе до Яринки", - підписав свою фотографію Юрій.

Крім цього, український шоумен вирішив порадувати аудиторію кадрами зі зйомок, на яких він показав свою акторську майстерність і колег по кіно. На відеоролику можна побачити маленький уривок з комедійного серіалу "Одного разу під Полтавою".

Сторіз Юрія Ткача
Сторіз Юрія Ткача

Нагадаємо, що український актор Юрій Ткач показав публіці шикарну картину, яку замовив в Інтернеті.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановитий український гуморист Юрій Ткач показав теплий знімок зі своєю дочкою.

Також портал "Українці" писав, що знаменитий Юрій Ткач оприлюднив відмінний знімок зі своїми друзями – сімейством Бабкіних.