Талановитий хореограф, дворазова чемпіонка світу з бальних танців, професійна танцівниця, переможниця танцювального проекту "Танці з зірками" Олена Шоптенко порадувала публіку величезним відеороликом зі своєю участю. Вона показала навчання танцям в режимі online.

Відповідну відеоленту Олена Шоптенко розмістила у своєму акаунті в Instagram.

Всі любителі танців або ті, хто так давно мріяв навчитися танцювати, можуть спостерігати відео уроки від професіонала. Знаменита танцівниця славиться своєю рубрикою танців online. Багато десятків, а то й сотень тисяч українців спостерігають за танцями свого кумира і навчаються на відстані.

На відео український хореограф постав перед аудиторією в домашньому образі, Олена вирішила показати урок танців прямо у себе вдома. Вона одягнена в білий светр, чорні вільні штани і танцювальне взуття.

Крім цього, на самому початку відеоролика можна звернути увагу на безліч дитячих іграшок, які розкидані по підлозі, що надає особливу атмосферу.

"Наш новорічний квікстеп❤️поділилися один з одним святковим настроєм і почали останню суботу року, що минає разом. Зробили це, звичайно ж, танцюючи😉", - прокоментувала свій пост українська знаменита танцівниця.

Юзери соцмережі, які підписані на сторінку одного з кращих хореографів країни, з величезним задоволенням подивилися запис онлайн-уроку і залишили чимало відгуків з вдячністю.

"Супер! Все легко і нескладно !!!", "ТреБА відкриВАти окремий ДЕНЦ КЛАС, а може і СЮР-ТАНОК !!!", "Спасибі величезне, що зберегли ефір❤️", - коментують пост шанувальники Олени Шоптенко.

Коментарі на пост Олени Шоптенко
Коментарі на пост Олени Шоптенко

Нагадаємо, що професійна танцівниця Олена Шоптенко потішила публіку своїми образами.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановитий український хореограф Олена Шоптенко звернулася до шанувальників з інтригуючим питанням.

Також портал "Українці" писав, що знаменита танцівниця Олена Шоптенко продемонструвала шанувальникам свій новий образ.