У мережі з'явився знімок Алли Пугачової і Максима Галкіна біля новорічної ялинки у великій компанії друзів. Шанувальники ошелешені зовнішністю Примадонни.

Фан-спільнота дітей Алли Пугачової і Максима Галкіна в Instagram опублікувало цікаву фотографію.

Фотографія Алли Пугачової
Фотографія Алли Пугачової

На ній зіркове подружжя стоїть біля вбраної ялинки в своєму замку в селі Грязь. Гумориста і співачку оточує компанія гостей сім'ї. Автори поста відзначили, що вдома у знаменитої пари завжди завжди веселі компанії і панує позитив.

У кадрі Примадонна стоїть в сірих розкльошених брюках з широким поясом і чорній блузі. Її обличчя виражає деяку досаду.

Одна рука виконавиці хіта "Арлекіно" спирається на коліно, а іншою рукою вона обіймає чоловіка.

Максим Галкін вбрався в темну сорочку з принтом яскравої троянди на плечі. Поруч із зірковою парою немає їх чарівних дітей, а їх шестеро запрошених друзів захоплено позують.

Алла Пугачова і Філіп Кіркоров
Алла Пугачова і Філіп Кіркоров

Фанати залишили коментарі до публікації. Деякі користувачі мережі позначили локацію, в якій було зроблено фото, будинком престарілих.

Багато шанувальників зоряного сімейства були здивовані видом Примадонни естради, яка вже давно перестала здаватися молодою і свіжою.

Алла Пугачова
Алла Пугачова

"Круто! Всі старі! І у всіх підтяжка відмінна", "Бабкіни посиденьки", "Одна пластика, бабульки, заспокойтеся", – висловилися підписники фан-спільноти дітей Алли Пугачової і Максима Галкіна в Instagram.