Талановита українська актриса, переможниця минулого сезону танцювального проекту "Танці з зірками" , а також колишня "Холостячка" Ксенія Мішина поділилася кумедним відеороликом у своєму акаунті в соцмережі. Вона показалася в компанії чоловіків, які були претендентами на її серце.

Відповідну відеоленту Ксенія Мішина розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що українська актриса набрала величезну популярність після того, як зіграла одну з головних ролей у фільмі "Спокуса" - дочку олігарха Каміллу. Також вона показала успішну роботу в серіалі "Кріпосна", де зіграла роль жорсткої жінки – Лідії Шефер.

На своєму відеоролику українська актриса показалася зі своїм новим обранцем Олександром Еллертом. Вони взялися за руки і сіли на великий диван під відому музику з серіалу "Друзі". Після цього до них на диван приєдналася деякі учасники шоу "Холостячка" і його ведучий Григорій Решетник.

Варто відзначити, що дане відео є якоюсь пародією на початок знаменитого комедійного серіалу "Друзі".

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

"Коли я йшла на проект я хотіла краще пізнати чоловіків. Зрозуміти як вони мислять, що відчувають по-справжньому, в глибині. А отримала я набагато більше. Адже дізналася я їх не тільки з боку їх чисто чоловічих проявів, а й просто людських", - прокоментувала свій пост Ксенія Мішина.

Нагадаємо, що знаменита українська актриса Ксенія Мішина звернулася до аудиторії і показала свою красу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита українська зірка Ксенія Мішина розмістила душевний пост, який присвятила своєму коханому.

Також портал "Українці" писав, що відома актриса Ксенія Мішина звернулася до жіночої аудиторії і показала свою косметику.