Талановитий автор і виконавець власних пісень, український артист, член журі вокального телешоу "Голос країни" , а також колишній учасник "Танців з зірками" Олег Винник поділився шикарними знімками на своїй сторінці в соціальній мережі. Він показав шанувальникам свої звичні образи на зйомках новорічного шоу.

Відповідні фотознімки Олег Винник оприлюднив у своєму акаунті в Instagram.

Знаменитий український співак відомий власними піснями і сильним голосом. Він користується величезною популярністю не тільки на території України, але і в країнах Європи, особливо, у жіночої аудиторії.

На своїх знімках він постав на великій сцені в зимовому вигляді - епатажна срібна куртка, чорні штани і чорні рукавички. На задньому тлі видно величезний екран, на якому показують зиму, а музиканти також одягнені в срібні комбінезони.

Він тримає в руці мікрофон і співає пісні для українців. Варто відзначити шикарну зачіску артиста, якою він також славиться.

Крім цього, можна побачити й інші знімки, які зроблені вже в абсолютно протилежному стилі – шкіряна куртка, чорний светр і чорні штани, а на задньому тлі на екрані видно вогняні символи з ініціалами "ОВ".

Олег Винник
Олег Винник

"Новорічна ніч на @kanalukraina" обіцяє бути бомбастичною!🎉 Дивіться 31 грудня о 20: 00", - прокоментував свій пост Олег Винник.

Нагадаємо, що талановитий український співак Олег Винник звернувся до шанувальників з привітанням.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний артист Олег Винник показав новий склад вокального проекту»Голос країни".

Також портал "Українці" писав, що знаменитий Олег Винник похвалився своїм досягненням під кінець 2020 року.