Прямо зараз ви б зрозуміли, якби інопланетяни не захотіли відвідати Землю, враховуючи потенційно смертельну пандемію Covid-19 і все таке.

Але раніше цього року, після 16 років секретності, Пентагон оприлюднив кадри НЛО, які змусили багатьох в мільйонний раз задатися питанням: чи дійсно ми одні у Всесвіті? Або прибульці вже серед нас?

інопланетяни
інопланетяни

Протягом багатьох років ці питання поділяли вчених, любителів наукової фантастики і теоретиків змови. Хоча було висунуто безліч пояснень того, чому ми ще не зустріли інопланетян, жодне з них не було повністю переконливим або загальноприйнятим.

Коротше кажучи, у світі, де ми одержимі відкриттям кожної дрібниці, це одне велике питання, Якого ми насправді не знаємо.

Але два роки тому, коли світ здавався зовсім іншим, у російського фізика Олександра Березіна з Національного дослідницького університету електронних технологій (МІЕТ) була теорія. Він припустив, що як тільки цивілізація досягне здатності поширюватися по зірках, вона неминуче знищить всі інші цивілізації.

Те, що нам потрібно почути.

можливий запис НЛО
можливий запис НЛО

Похмуре рішення не передбачає обов'язково злий інопланетної раси (уф!), Скоріше вони можуть не помічати нас, і їх експоненціальне поширення по галактиці може бути для них більш важливим, ніж ми. Дійсно весело.

Він писав у 2018 році:

вони просто не помітять цього, як будівельна бригада зносить мурашник, щоб побудувати нерухомість, тому що у них немає стимулу захищати його.

Так чому ми ще не зустріли їх і не були знищені?

Що ж, це ще не всі погані новини. Березін припускає, що причина, по якій люди все ще існують, полягає в тому, що ми не можемо бути мурахами. Іншими словами, ми-майбутні руйнівники незліченних цивілізацій, і ми просто ще не готові.

Інопланетяни
Інопланетяни

[quote author=""] якщо припустити, що вищенаведена гіпотеза вірна, що це означає Для нашого майбутнього? Єдине пояснення-це виклик антропного принципу. Ми першими досягли

Він називає колоніалізм і капіталізм двома історичними прикладами сил, які в кінцевому підсумку спонукають людей руйнувати інші культури.

Березін сподівається, що він неправий, і, чесно кажучи, ми теж.

Так, так, здається, що завжди може бути гірше. Якщо ця теорія вірна, будемо сподіватися, що інопланетяни будуть триматися від нас подалі трохи (набагато) далі і що пройде дуже, дуже, дуже багато часу, перш ніж ми дізнаємося, хто стане прибульцями, які руйнують інші світи.