Знаменитий співак, актор, продюсер, композитор, народний артист РФ, України, Молдови Філіп Кіркоров поділився кумедним відеороликом на своїй сторінці в соцмережі. Він показався аудиторії в незвичному для себе образі звичайного заводського роботяги.

Відповідну відеоленту Філіп Кіркоров опублікував у своєму акаунті в Instagram.

Відомо, що знаменитий артист є самим епатажним чоловіком на російській естраді, він вже багато років радує шанувальників не тільки на території Російської Федерації, але і в багатьох країнах світу.

Популярний артист нещодавно їздив в Дубаї, де виступав на сцені для місцевих жителів і дуже впливових людей. Також на цій сцені того ж дня виступала Українська знаменита співачка Оля Полякова.

На своєму відеоролику король поп-музики Філіп Кіркоров показався в новому кліпі на пісню Ольги Бузової і Давида Манукяна "Сніжинки". Він зіграв роль батька Ольги Бузової в бідній родині, де він одягнений у тільняшку і спортивні штани з трьома смужками.

Філіп Кіркоров
Філіп Кіркоров

Юзери соцмережі, які підписані на сторінку знаменитого артиста, залишили чимало відгуків під відеолентою свого кумира.

"😄 😄Навіть не очікувала у вас такий акторський талант 👏 🏻 👏 🏻 👏 🏻 ось це перевтілення👍 🏻", "це супер просто! 🔥 🔥 🔥 Філіп, як ви цю роль відіграли!!!!!👌 🏻 Відмінний кліп, настрій😁 🤩 💥 💥 💥", - коментують пост фоловери співака.

Коментарі на пост Філіпа Кіркорова в Instagram
Коментарі на пост Філіпа Кіркорова в Instagram

Нагадаємо, що знаменитий Філіп Кіркоров пристрасно поцілував Анастасію Стоцьку на камеру.

Як раніше повідомляв портал "Українці", король поп-музики Філіп Кіркоров показав публіці свої обличчя.

Також портал "Українці" писав, що талановитий артист Філіп Кіркоров показав публіці старе відео 1995 року з Аллою Пугачовою.