Український артист, член журі гумористичного шоу "Ліга Сміху", чоловік популярної співачки Наді Дорофєєвої Володимир Дантес оприлюднив шикарні кадри зі свого відпочинку в теплих краях.

Відповідну відеоленту Володимир Дантес опублікував у своєму акаунті в Instagram в розділі Stories.

Знаменитий артист довгий час перебував у тіні після того, як розпалася група "Діо.Фільми", в якій він співав зі своїм старим другом Вадимом Олійником. У далекому 2008 році вони перемогли на музичному проекті "Фабрика Зірок-2" і записали кілька знаменитих пісень, серед яких – "Девочка Оля".

Сторіз Володимира Дантеса
Сторіз Володимира Дантеса

На своєму відеоролику співак знаходиться в теплих краях, він зняв своїх друзів, які сидять за столом і їдять. Можна помітити знаменитого ютубера Олексія Дурнєва, який знаходиться в компанії людей, що сидять за одним столом з Володимиром.

"Я вас всіх ненавиджу, смачного", - звернувся до хлопців Дантес.

Крім цього, він підписав свій відеоролик словами "Сторіз знято з мільйонного дубля".

Сторіз Володимира Дантеса
Сторіз Володимира Дантеса

Також на наступній відеоленті можна побачити, як чоловік Наді Дорофєєвої стоїть біля плити і готує для своїх друзів обід.

"Друзі, Дантес приготував всім обід, це взагалі щось приголомшливе, пахне дуже смачно", - звернувся Олексій Дурнєв до публіки, знявши Володимира і його їжу на відео.

Нагадаємо, що популярний український артист Володимир Дантес показав шанувальникам Відеоролик своєї поїздки в аеропорт.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановитий український співак Володимир Дантес розповів аудиторії, що буде у нього на новорічному столі.

Також портал "Українці" писав, що Українська телезірка Володимир Дантес показав зворушливий кадр зі своєю мамою.