Знаменита українська телезірка, популярна телеведуча, колишня учасниця телешоу "Танці з зірками" Леся Нікітюк оприлюднила відеозвернення у своєму акаунті в соцмережі.

Відповідний відеоролик Леся Нікітюк розмістила на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Скандальна українська телезірка відома своїми гострими жартами. Вона неодноразово підколювала українських представників шоу-бізнесу. Крім цього, вона була супер експертом на відомому телешоу "Супер топ-модель по-українськи".

На своєму відеоролику Леся постала в незвичайному образі - маска кролика і маска кота.

Сторіз Лесі Нікітюк
Сторіз Лесі Нікітюк

"А тепер щодо подарунків для вас. Цього року "Боржомі" святкує своє 130-тиріччя і виконує будь-яке бажання для ваших рідних і близьких. Що потрібно зробити? Потрібно записати відео в ось такий ейр-масці від Боржомі, тегнуть Боржомі і написати текстом своє бажання, що б ви хотіли, щоб Боржомі виконало ваше бажання для рідних і близьких. Удачі, успіхів, і гарного дня", - звернулася до аудиторії знаменита телеведуча.

Сторіз Лесі Нікітюк
Сторіз Лесі Нікітюк

Популярна телезірка є однією з найактивніших зірок у соціальній мережі. На сьогоднішній день на неї підписано 3.5 мільйона чоловік. Юзери соцмережі, які підписані на сторінку Лесі, з особливим задоволенням дивляться кожну публікацію свого кумира і з цікавістю спілкуються з нею.

Нагадаємо, що талановита українська телеведуча Леся Нікітюк показала аудиторії своє дозвілля.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна ведуча Леся Нікітюк зачарувала чоловічу аудиторію своїми формами.

Також портал "Українці" писав, що Українська телезірка Леся Нікітюк показала шанувальникам свої неймовірно довгі ноги.