Український продюсер, талановита співачка, народна артистка України, учасниця безлічі телешоу Наталія Могилевська поділилася відмінним знімком в соціальній мережі на своїй сторінці. Вона показалася шанувальникам на зйомках новорічного концерту в одному з елітних київських торгових центрів.

Відповідну фотографію Наталія Могилевська оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Талановита українська співачка вже давно підкорила українську естраду. Вона відома на всю країну для людей різного покоління. Вона є активним користувачем в соціальній мережі і йде нога в ногу з сучасними трендами.

На своїй фотографії знаменитість постала перед публікою в шикарному образі на сцені – біла шовкова довга спідниця з розрізом на нозі, блузка, яка відмінно виглядає, як костюм, а зверху - біла шикарна накидка.

Крім цього, збоку знизу знімка можна побачити розклад української артистки на всіляких українських новорічних концертах.

""Абсолютний успіх новорічного хіта Натусик🎄 🎉Наталія Могилевська-єдиний український артист запрошений на всі новорічні вогники країни!",- прокоментувала свою публікацію народна артистка.

Крім цього, вона звернулася до своїх фоловерів, побажавши їм святкового настрою.

Фото Наталії Могилевської
Фото Наталії Могилевської

"Я ж обіцяла вам що цю новорічну ніч ви зустрінете з моєю піснею!Люблю вас❤️ класного новорічного настрою! Цілу всіх, а особливо Натусиків🎄 🎄 🎄", - написала під знімком Наталя.

Нагадаємо, що народна артистка України Наталія Могилевська показала запальні танці з молодим хлопцем і Катею Осадчою.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська співачка Наталія Могилевська звернулася до аудиторії і розповіла про відмінний подарунок до зимового свята.

Також портал "Українці" писав, що популярна естрадна артистка Наташа Могилевська продемонструвала свій новий кліп на останній сингл.