Популярна українська актриса, колишня "Холостячка", переможниця минулого сезону танцювального проекту "Танці з зірками" Ксенія Мішина зачарувала аудиторію теплим знімком зі своїм коханим підростаючим чоловіком.

Відповідні кадри Ксенія Мішина розмістила у своєму акаунті в Instagram.

Знаменита українська зірка кіно і серіалів на даний момент є найбільш обговорюваною жінкою в країні. Після проекту "Холостячка" вона знаходиться на вершині популярності. Багато хто, до цього дня, після завершення романтичного реаліті продовжують обговорювати вибір Ксенії.

На своїй фотографії українська знаменитість постала перед публікою в домашньому образі в своїй квартирі, одягнувши чорний худі і сірі джинси. Вона сидить на підлозі зі своїм підростаючим сином і дає йому свій подарунок – величезний конструктор "Lego".

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

"Все найкраще зі мною відбувалося завдяки йому. Рішучість, сила і непохитність, ось якості які я отримала в нагороду за шлях материнства! Час, коли ми РАЗОМ, це той самий #НезабутнійПодарунок яким я хочу ділитися і зберегти назавжди. Мій рідний, талановитий, іноді зухвалий, не по роках дорослий, мій унікальний", - прокоментувала свій пост знаменитість.

Нагадаємо, що популярна українська телезірка Ксенія Мішина оприлюднила романтичний знімок, який присвятила своєму обранцеві.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита актриса Ксенія Мішина оприлюднила відповідь своїм фанатам і ненависникам.

Також портал "Українці" писав, що знаменита актриса Ксенія Мішина звернулася до публіки, яка не схвалює її вибір.