Сьогодні вночі українська співачка Світлана Лобода та російський репер Pharaoh представили публіці новий кліп на пісню Boom Boom.

Варто зазначити, що за кілька годин відеоробота набрала більше дізлайков, ніж лайків на YouTube.

кліп Світлани Лободи
кліп Світлани Лободи

До слова, в ролику на пісню Boom Boom знялися Лоліта Мілявська, Катерина Варнава, Ксенія Собчак та інші учасники.

Так, в новому ролику Лободи з позначкою «18+» дівчата танцюють перед журі, а зменшений репер Pharaoh співає про секс поруч з гігантською любителькою БДСМ.

Відзначимо, на момент написання новини, кліп зібрав 16 тисяч лайків і 26 тисяч діслайков. У коментарях також гнівно висловилися на адресу знаменитості. «Як тепер це развідеть? Огидні відчуття після перегляду», «Фараон сам в курсі, що він тут знімався?», «Як же боляче падати з такої висоти! Поверніть Лободу часів «Твої очі» !!! Цей кліп просто дешеве порно», «Який жах. І пісня, і кліп. Повний провал по всіх фронтах», «Я один тут бачу відгомони Мадонни і Леді Гаги. Ці образи, хрести ... Зачіска Собчак », - писали люди.

кліп Світлани Лободи
кліп Світлани Лободи

Нагадаємо, раніше Лобода поділилася дуже пікантним кадром, де позувала в сексуальному вбранні. Так, виконавиця постала перед камерою в довгому бежевому платті з великими вирізами і екстремальним декольте. Лобода проігнорувала нижню білизну, так як крізь тканину було видно соски.