Українська народна артистка, епатажна співачка, знаменита телезірка, одна з найуспішніших і найбагатших жінок Світлана Лобода опублікувала відеоленту в своєму акаунті в соціальній мережі. Вона звернулася до своїх фанатів і порадувала їх своїм виглядом.

Відповідний відеоролик Світлана Лобода розмістила на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Знаменита українська співачка, вже як кілька років, живе на території Російської Федерації, де ростить своїх дочок. Також варто відзначити, що вона була у відносинах зі скандальним фронтменом групи "Rammstein" Тіллем Ліндеманном, але вони тривали не так довго, як хотілося б фанатам.

Сторіз Світлани Лободи
Сторіз Світлани Лободи

У своєму відео знаменита артистка постала перед публікою в щоденному образі - рожевий спортивний костюм оверсайз і рожеве пальто з білим пухом.

"Дорогі друзі, Доброго ранку, сьогодні, 30 грудня, о 20:00 у нас прямий ефір на "Авторадіо", включайте", - звернулася епатажна співачка до аудиторії.

Також в наступному відеоролику в розділі Stories скандальну співачку можна побачити в цікавому приміщенні. Вона скинула своє пальто і взяла в руки мікрофон, щоб заспівати свій недавній хіт "Молоко" в режимі "live" без фонограми.

Сторіз Світлани Лободи
Сторіз Світлани Лободи

Варто відзначити, що на сьогоднішній день кліп, який можна подивитися на YouTube, має вже більше 5 мільйонів переглядів.

Нагадаємо, що епатажна артистка Світлана Лобода потішила публіку шикарним щоденним образом.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита співачка Світлана Лобода придумала для молоді нове заняття.

Також портал "Українці" писав, що популярна українська артистка Світлана Лобода обрадувала українців своїм візитом до Києва.