У п'ятницю, 25 грудня, глядачі каналу СТБ дізналися, хто підкорив серце "холостячки" Ксенії Мішиної.

Але, як виявилося Ксенія і її обранець Олександр Еллерт були знайомі до проекту "Холостячка".

Мішина, Еллерт, Тригубенко
Мішина, Еллерт, Тригубенко

В мережі показали відео першого знайомства пари, яке сталося на проекті телеканалу СТБ "Інтуїція".

Перше знайомство Ксенії і Александра сталося на проекті "Інтуїція", куди вони були запрошені в якості друзів учасників проекту Тіни Кароль та Євгенія Кошевого.

"Можливо, вже тоді у них виникла симпатія?", - пишуть в мережі.

Ксенія Мішина і Олександр Еллерт
Ксенія Мішина і Олександр Еллерт

Українці не залишилися байдужими до такого викриття і вибухнули критикою на адресу телеканалу СТБ.

"Мутили до проекту з Еллертом", "Весь інет "гуде", що вони були парою ще до проекту... Позор СТБ! Для чого так дурити глядачів?", "Ого, а я і не знав, що Еллерт - автор "Кварталу", - пишуть обурені користувачі мережі.

Раніше Українці писали, що колишня "Холостячка" Ксенія Мішина вирушила в першу романтичну подорож зі своїм кавалером Олександром Еллертом.

Парочка показала, як відпочивається і розслабляється на українському курорті в Буковелі. Парочка показала, як спочатку катаються на снігоходах, а після вирішили відхохнути і поніжитися в джакузі.

сторіз Ксенії Мішиної
сторіз Ксенії Мішиної

Раніше щаслива парочка показала, як катається на лижах у Буковелі. Олександр Еллерт і Ксенія Мішина виглядають дуже щасливими і задоволеними. Складається враження, що вони вже добре встигли пізнати один одного і тепер весело проводять час.

Олександр Еллерт
Олександр Еллерт

Привільна поза Ксенії Мішиної, яка закинула ногу на Олександра Еллерта в джакузі говорить про те, що парочка вже вільно відчуває себе один з одним.

сторіз Ксенії Мішиної
сторіз Ксенії Мішиної