Колишній учасник популярного музичного шоу "Х-Фактор", хореограф, а також автор і виконавець власних пісень Дмитро Монатік зачарував публіку відеороликом, яким поділився на своїй сторінці в соцмережі. Він показався на великій сцені в новорічну ніч в гостях у знаменитої студії "Квартал 95".

Відповідну відеоленту Дмитро Монатік розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Талановитий український артист постав перед публікою на великій сцені в шикарному образі – чорний смокінг, під яким видно білу сорочку, і чорний метелик.

Він ефектно з'явився на сцені з дверей, яка спеціально стояла для його виступу. Він заспівав одну зі своїх пісень "ритмоLOVE", яку спеціально переробив для новорічного свята, разом зі своїми напарницями.

"#ритмоLOVE New Year's version на @kvartal95official З Новим роком! З новим щастям!@nino.basilaya.official @lidalee_official #MadeWithLoveAndRhythm", - прокоментував свій пост український артист.

Фото Монатіка
Фото Монатіка

Користувачі соціальної мережі, які підписані на сторінку українського артиста, з величезним задоволенням стежать за кожною публікацією свого кумира. Вони залишили чимало коментарів під відеолентою Монатіка.

"👏 👏 👏круто", "супер, мільйон подяк за цю версію💥 😻 👍 🏽", "ви круті, хлопці))🍾 🍾 ", "блін, ну як завжди кращий!!!!🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥", "Кращий!Улюблена пісенька👏 👍", "дуже круто! Талантище!💜 ✨ ✌ ️",- залишають відгуки юзери соцмережі.

Коментарі на пост Монатіка в Instagram
Коментарі на пост Монатіка в Instagram

Нагадаємо, що український артист Дмитро Монатік показав публіці, як він провів новорічний корпоратив зі своєю командою.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановитий співак і хореограф Дмитро Монатік показав відеоленту, яку присвятив своїм колегам по сцені.

Також портал "Українці" писав, що популярний артист Дмитро Монатік отримав важливе для себе нагородження на міжнародній церемонії.