Професійний український танцівниця, чемпіонка світу з бальних танців, відмінна мама, а також хореограф Олена Шоптенко поділилася святковим теплим знімком у своєму акаунті в соціальній мережі.

Відповідний знімок Олена Шоптенко розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що українська чемпіонка світу з бальних танців є одним з найталановитіших хореографів сучасності. Крім цього, вона є переможницею одного з сезонів танцювального шоу "Танці з зірками", де танцювала в парі з Володимиром Зеленським.

Також варто відзначити, що вона покинула проект, заявивши, що більше не повернеться. Але танцівниця не дає про себе забути, вона вчить людей різного віку танцювати в режимі online.

Багатотисячні шанувальники і цінителі навичок танцівниці можуть спостерігати за її танцями і навчатися разом з нею на відстані.

У своїй публікації Олена постала перед публікою в домашньому образі - бежевий светр і джинси. Вона сидить на колінах біля шикарно прикрашеної ялинки і обіймає свого 2-річного сина.

"Ну все! Тепер тільки наверх! 🚀З Новим роком!!! Будьте щасливі!❤ ️😘",- прокоментував фотографію хореограф.

Олена Шоптенко
Олена Шоптенко

Варто відзначити, що красуня Олена досить рідко публікує знімки зі своїм підростаючим сином, але на честь такого великого свята вона зачарувала фоловерів теплим кадром.

Нагадаємо, що популярна українська танцівниця Олена Шоптенко показала шанувальникам свою шикарну фігуру.

Як раніше повідомляв портал "Українці", професійна танцівниця Олена Шоптенко зробила інтригуюче звернення.

Також портал "Українці" писав, що знаменитий хореограф Олена Шоптенко продемонструвала справжній майстер-клас.