Знаменитий шоумен, народний артист України, талановитий актор, найбільш впізнаваний телеведучий Юрій Горбунов оприлюднив теплий святковий знімок у своєму акаунті в соцмережі. Він показався зі своїм сином в гостях у Святого Миколая.

Відповідну публікацію Юрій Горбунов розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Український шоумен вже багато років знаходиться на вершині популярності – фільми, телешоу, світські тусовки, серіали різного характеру. Він вже давно всім довів, що гідний свого звання народного артиста.

Крім цього, варто відзначити, що він - зразковий сім'янин і відмінний батько. Незважаючи на свій щільний графік, Юрій завжди знайде час для свого підростаючого сина Івана і дружини Каті Осадчої.

На фотографії, яку український телеведучий показав своїм фоловерам, він постав у щоденному образі - біла зимова куртка, чорна шапка, сині джинси і чорні рукавички.

Він разом зі своїм сином сидить у величезному червоному кріслі, а біля них, власною персоною, - Святий Миколай, який одягнений в шикарний святковий костюм.

"Івасик розповів Святому Миколаю що був дуже чемним!!",- прокоментував свою публікацію шоумен.

Юрій Горбунов з сином
Юрій Горбунов з сином

Юзери соціальної мережі, які підписані на сторінку актора, пильно стежать за кожною його публікацією, а також активно їх коментують.

"А насправді? Таким і був?", "Так і було😉 😂)", "Чому Миколі?) це Дід Мороз)", "Нехай всі мрії збуваються.",- коментують пост фоловери знаменитого телеведучого.

Коментарі на пост Юрія Горбунова в Instagram
Коментарі на пост Юрія Горбунова в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменитий шоумен Юрій Горбунов показав шанувальникам, як він провів своє дозвілля.

Також портал "Українці" писав, що сонний Юрій Горбунов продемонстрував свій ранок.