Знаменитий український хореограф, автор і виконавець власних пісень, талановитий артист, майстер сучасного контенту, а також "Людина року" Дмитро Монатік зачарував публіку інтригуючим відеороликом у своєму акаунті в соцмережі.

Відповідну відеоленту Дмитро Монатік оприлюднив на своїй сторінці в Instagram.

Популярний співак знає, як заворожити публіку. Він вже неодноразово всім доводив, що гідний бути в центрі уваги. Відомо, що він своїми виступами збирав найбільші натовпи фанатів, він збирав стадіони до пандемії.

Талановитий артист ніколи не стоїть на одному місці, він пише багато пісень і показує найсучасніший контент. Він створив незчитане число колаборацій з такими відомими артистами, як Надя Дорофєєва, Юлія Саніна та інші.

У своєму відеоролику Монатік показав свою молоду і талановиту команду. На відео вся його команда дуже яскраво одягнена – від відомих героїв фільмів до диско 80-х. Варто відзначити, що люди - досить таки молоді, а це означає, що Дмитро продовжує підтягувати молодь в український шоу-бізнес.

Люди, які зняті на відео, завмерли, камера знімає всіх, і тут, в один момент, яскрава дівчина з рожевим волоссям починає ефектно танцювати і трусити своїми принадами на камеру.

Фото Дмитра Монатіка
Фото Дмитра Монатіка

"Всім прекрасних свят в улюбленій компанії!!",- прокоментував свій пост хореограф.

Мільйонна аудиторія, яка підписана на сторінку хореографа, залишила чимало відгуків під таким ефектним роликом.

"Ого", " Шкода, що така талановита людина талант змішав з розпустою... адже Монатіка так люблять Підлітки і молодь. І потім у них купу проблем. Більше б цінностей здорових стосунків ❤️ а талант 🔥але спрямувати б на формування здорового покоління️️", - коментують відео юзери соцмережі.

Нагадаємо, що український артист Дмитро Монатік показав аудиторії, як потрібно відзначати.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний співак Дмитро Монатік показав всі свої останні колаборації.

Також портал "Українці" писав, що талановитий український хореограф Монітік показав спеціальний новорічний хіт.