Популярна українська співачка, народна артистка України, чарівна і неповторна Ані Лорак потішила публіку шикарними кадрами в домашній обстановці, які розмістила в своєму акаунті в соцмережі.

Відповідні фотографії Ані Лорак оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Як відомо, за словами матері української співачки, вона почала співати ще з народження, причому, вона не агукала, а намагалася саме співати. Напевно, у знаменитої співачки - талант від природи, з народження.

Свій перший гонорар знаменита артистка отримала, ще будучи зовсім маленькою дитиною. Вона почала співати біля пологового будинку, де народжувала її мати, після чого до неї підійшла бабуся, яка вручила 1 рубль співачці, сказавши, що вона ще не один такий заробить.

У своїй публікації українська знаменитість постала перед публікою в щоденному образі – зібране волосся і чорний светр під горло, на якому видно смужки синього кольору в районі рук.

Вона стоїть біля новорічної ялинки і тримає в руках нового члена своєї сім'ї – маленьку кучеряву собачку.

"Знайомтеся, це-Тоша! Саме таке ім'я дала моя дочка Софія нашому новому члену сім'ї!",- прокоментувала свою публікацію зірка.

Фото Ані Лорак
Фото Ані Лорак

Юзери соцмережі, які підписані на сторінку знаменитості, залишили чимало відгуків під фотографією своєї улюблениці.

"Оооой, які Класні😍 😍 😍 дуже милий песик. Мрія Софії здійснилася😌", "Так сумували за Селфі😍", "Який гарненький. 😘 😉 А ти така лялечка😍", "А що за порода?",- пишуть фоловери під постом Ані Лорак.

Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram
Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram

Нагадаємо, що популярна українська артистка Ані Лорак показала шикарні кадри і різноманітні образи.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита співачка Ані Лорак запаморочила голову своїм шикарним образом.

Також портал "Українці" писав, що українська зірка Ані Лорак виступила на одному і найпопулярніших телешоу Росії.