Українська артистка, підопічна знаменитого продюсера Потапа, член журі гумористичного проекту "Ліга сміху" , а також "Голоси Країни" Надя Дорофєєва зачарувала аудиторію шикарним знімком з відпочинку в теплих краях.

Відповідні знімки Надя Дорофєєва розмістила в своєму акаунті в Instagram.

Відомо, що українська артистка ще з самого дитинства мріяла стати знаменитою співачкою. Вона ходила на різноманітні заняття вокалом, і вже в ранньому віці вона виступала в клубі "Альбіон", куди завозив її батько по вихідних, а її мама шила для неї костюми.

Трохи пізніше українська артистка стала солісткою групи "М.Ч.С.", але вона зізналася, що їй не подобався репертуар, і група розпалася.

Після невдач у Москві, Надя повернулася до Києва і пішла на кастинг до відомого продюсера Потапа, який був також зацікавлений співачкою. У нього вже був один соліст-Позитив. Так і почалася успішна кар'єра артистки.

У своїй публікації знаменита співачка постала перед публікою на відпочинку на Балі. Вона сидить біля будинку і позує для ефектних знімків в одному купальнику тілесного кольору.

Фото Наді Дорофєєвої
Фото Наді Дорофєєвої

Варто відзначити шикарну струнку фігуру артистки, їй можуть позаздрити мільйони дівчат.

"Богиня краси🔥", Bali girl ! 🔥 ♥ ️", "Краса в красивому місці🔥 🔥 🔥", "Стало жарко🔥 🔥", - коментують пост Наді юзери соцмережі.

Коментарі на пост Наді Дорофєєвої в Intagram
Коментарі на пост Наді Дорофєєвої в Intagram

Нагадаємо, що популярна українська артистка Надя Дорофєєва виступила на великій сцені на честь новорічної ночі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита сольна співачка Надя Дорофєєва показала компанію, з якою готувала сюрприз для українських глядачів.

Також портал "Українці" писав, що знаменита українська співачка Надя Дорофєєва показала публіці свій старий концерт з Позитивом.