30-річна Регіна Тодоренко здивувала шанувальників своїм визнанням в тому, що вона дізналася слова "антилопа" і "фламінго" лише в 23-24 роки.

Фото Регіни Тодоренко
Фото Регіни Тодоренко

Телеведучу висміяли в мережі, запідозривши в неписьменності.

Напередодні зірка "Орла і решки" опублікувала фото з сином Майклом, зроблене під час відпочинку на Балі.

"Вперше слова "фламінго", "антилопа", "авокадо", "Сафарі", я дізналася в роки 23-24. Зараз же діти знайомляться з цим світом набагато швидше. Ось питання: Як привчити і себе йти в ногу з часом, щоб встигати за поколінням альфа?"- написала телеведуча.

пост Регіни Тодоренко в Instagram
пост Регіни Тодоренко в Instagram

Користувачі бурхливо відреагували на пост Регіни Тодоренко. Багато хто вирішив, що в дитинстві вона зовсім не читала книжок.

"Ну, гаразд "авокадо", ну "Сафарі" складно, але можна не впізнати. Але "бегемот" і "фламінго" наводять на підозру в тому, що Регіна Тодоренко до 24 років читала виключно етикетки шампуню і склад на упаковці продуктів", — заявив у своєму телеграм-каналі письменник Сергій Мінаєв.

Підписників Регіни Тодоренко також вразило, як вона могла пропустити в своєму дитинстві пісню Олени Свиридової "Рожевий фламінго" і мультфільм "Золота антилопа".

коментарі під постом Регіни Тодоренко
коментарі під постом Регіни Тодоренко

"Побачила або дізналася реально в 23-24 роки? "Мауглі" в дитинстві не читала? "Тарзан"? Та й у школі проходили. Я Книги пізнавальні в дитинстві читала, коли ще не було у мене доступу до Інтернету", "Я дізналася такі слова ще в дитинстві, тому що багато читала", "Драссте, я старше, і телевізори застала чорно-білі. І була в моєму дитинстві чудова передача"у світі тварин". А енциклопедії? А уроки біології? У вас, соромлюся запитати, вся ця живність вважалася в родині забороненою темою? Раз Ви так пізно просвітилися або ви просто не цікавилися?",- писали користувачі Регіні Тодоренко.