Українська співачка, колишня учасниця жіночого гурту "ВІА Гра", талановита акторка, а також посол доброї волі з питань віча Віра Брежнєва зачарувала аудиторію знімками в своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показалася публіці в шикарному вигляді успішної мадам на зйомках.

Відповідні кадри Віра Брежнєва продемонструвала на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що в своїй молодості Віра мала багато комплексів, пов'язаних зі своєю зовнішністю, але через роки все змінилося і стало на свої місця.

Варто відзначити, що вона проявила себе в ролі успішної актриси після фільму "Любов у великому місті".

Крім цього, на даний момент вона знаходиться на вершині популярності. Її запрошують на різноманітні телепроекти в ролі експерта або зіркового гостя.

У своїй публікації знаменита співачка постала перед шанувальниками в незвичайному образі – міні спідниця чорного кольору і блузка бежевого кольору цікавого незвичайного пошиття. Вона спозувала перед камерами для ефектної фотосесії.

"Останній рік я рідко одягала сукні... може тому раділа їм 🤍 Total look @magdabutrym 🖤 Mua @lyubovmua Hair @s_shayda", - прокоментувала свою публікацію знаменитість.

Віра Брежнєва
Віра Брежнєва

Юзери соціальної мережі, які підписані на сторінку зірки, перевалили в позначку за 11.5 мільйонів чоловік. Вони активно залишають відгуки під кожною публікацією, і ця - не стала винятком.

"Та на Вас хоч мішок з під картоплі.....все одно сексі фрау😘Наш Мерлін 😊", "Правда, чому так рідко сукні? Костя не дозволяє?", "Дивилася сьогодні пісню року або блакитний вогник, ви співали в цьому вбранні, плюс чоботи ботфорти, просто круто, відзначилися образом", - коментують пост фоловери віри.

Коментарі на пост Віри Брежнєвої в Instagram
Коментарі на пост Віри Брежнєвої в Instagram

Коментарі на пост Віри Брежнєвої в Instagram
Коментарі на пост Віри Брежнєвої в Instagram

Нагадаємо, що талановита українська співачка Віра Брежнєва поділилася своїм життєвим досвідом зі своїми шанувальниками.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна артистка Віра Брежнєва знялася для російської реклами.

Також портал "Українці" писав, що знаменита Віра Брежнєва показала публіці таланти своєї дочки Соні.