Заслужена артистка Російської Федерації, фотомодель, актриса, естрадна співачка України Наташа Корольова зачарувала публіку теплим кадром у своєму акаунті в соціальній мережі. Вона оказалася зі своїм чоловіком Сергієм Глушко (він же Тарзан).

Відповідний кадр Наташа Корольова оприлюднила на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Відомо, що в української артистки був талант ще з малого дитинства. Будучи юною дівчиною, її запросили безкоштовно навчатися в Америку.

Варто відзначити, що 47-мілетня жінка є дуже активним користувачем в соціальній мережі. Вона мало не щодня радує своїх шанувальників різноманітними фотографіями і відеороликами.

Наташа Корольова
Наташа Корольова

Цього разу артистка порадувала публіку спільним знімком зі своїм чоловіком Тарзаном, пара стоїть в якомусь полі і обіймається. Варто відзначити, що знімок вийшов досить відвертим, але, в той же час, чуттєвим.

Тарзан оповитий в один рушник в районі пояса, знявши з себе одяг, а сама Наташа одягнена в легку сукню, стоячи в обіймах зі своїм чоловіком.

"Наташа, а коли вийде новий кліп на пісню Гори гори?",- підписана фотографія з питанням від фоловерів.

Сторіз Наташі Корольової
Сторіз Наташі Корольової

"Прем'єра завтра!!!10 січня!!!",- відповіла талановита співачка.

Всім відомо, що навколо зоряної пари ходить дуже багато чуток, ніби Тарзан постійно зраджує Наташі. Але на фотографії помітно, що між ними ніяких розбіжностей немає, крім цього, вони недавно записали спільний трек.

Багато шанувальників і хейтерів артистки думають, що це-чорний піар і обман лише для того, щоб привернути до себе більше уваги.

Нагадаємо, що популярна артистка Наташа Корольова показала шанувальникам, як потрібно «відриватися» зі своєю командою.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита Наташа Корольова знялася в ролі "поганої" Снігуроньки.

Також портал "Українці" писав, що талановита артистка Наташа Корольова здалася в компанії гумориста і репера.