Українська театральна актриса, учасниця гумористичного проекту "Жіночий Квартал", красуня і гумористка Ірина Сопонару зачарувала шанувальників шикарними знімками зі зйомок. Вона показалася публіці в ролі справжньої моделі.

Відповідні фотографії Ірина Сопонару оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Талановита українська актриса відома на всю країну своїм почуттям гумору і природною жіночою красою. Вона показувала свої таланти на гумористичному проекті "Ліга Сміху", де грала головні ролі в кожній мініатюрі в команді "Вінницькі".

Крім цього, вона виступає на великій сцені перед мільйонами телеглядачів на проекті "Жіночий Квартал", де також дуже добре себе показує.

Також варто відзначити, що вона знімається в серіалі "Одного разу під Полтавою" зі своїми близькими друзями і колегами по команді.

У своїй публікації українська актриса постала перед публікою в ролі справжньої моделі – стильний чорний жіночий костюм, який надає їй вигляд справжньої успішної леді.

Фото Ірини Сопонару
Фото Ірини Сопонару

Вона показалася на зйомках перед камерами об'єктива, позуючи для ефектних кадрів.

"Мама, я моделька)) і це чиста правда, на мені дизайнерський костюм @dress_kolosova , фоткає справжній фотограф, загалом, все ріл і тру) спасибі за костюм @anastasiakolosova_official , енто любов🖤", - прокоментувала свою публікацію Ірина.

Нагадаємо, що український шоумен Юрій Ткач зачарував шанувальників відеороликом на відпочинку зі своєю дружиною.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний гуморист Юрій Ткач не перестає дивувати публіку своїми талантами.

Також портал "Українці" писав, що талановитий актор Юрій Ткач потішив аудиторію знімком зі своєю дочкою.