Глава гумористичного проекту "Жіночий Квартал", член команди "Квартал-95", одна з найуспішніших і позитивних жінок країни, а також багатодітна мама Олена Кравець порадувала шанувальників знімком у своєму акаунті в соцмережі. Вона показалася в гостях у відомого українського шоумена.

Відповідну фотографію Олена Кравець оприлюднила на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Відомо, що українська гумористка є однією з найуспішніших і впізнаваних жінок в країні. Вона багато чого домоглася своїми силами, що доводить силу її характеру.

Фото Олени Кравець
Фото Олени Кравець

Варто відзначити кілька фактів про зірку "Кварталу" -вона вчилася на економіста і колись працювала на радіостанції, в банку і в McDonalds.

На свій творчий шлях вона ступила ще в 1998 році, коли грала в "КВК", увійшовши до основного складу команди "Квартал-95". Саме з тих часів вона є невід'ємною частиною гумористичної команди. Крім цього, вона вважається їх головною прикрасою.

Сторіз Олени Кравець
Сторіз Олени Кравець

У своїй публікації українська зірка постала перед аудиторією в щоденному образі - скромне плаття бежевого відтінку в чорні плями закритого типу, довгі черевики, чорну шапку і невелику чорну жилетку. А в руках вона тримає авоську, в якій видно апельсини, пляшечку шампанського і якийсь зошит або листівку.

"Прийшла в гості в Педан Бюро до @pedanos", - прокоментувала свою фотографію зірка.

Нагадаємо, що успішна жінка Олена Кравець порадувала шанувальників теплим знімком зі своїм сином.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита шоувумен Олена Кравець звернулася до фоловерів напередодні свят.

Також портал "Українці" писав, що знаменита Олена Кравець порадувала аудиторію кадрами зі сцени зі своєю участю.