Переможниця самого танцювального шоу країни "Танці з зірками", дворазова чемпіонка світу з бальних танців, а також хореограф, чарівна Олена Шоптенко потішила публіку фотографією в соціальній мережі. Вона показала свій вигляд напередодні Старого Нового року.

Відповідний кадр Олена Шоптенко оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Відомо, що в 2012 році Олена Шоптенко, беручи участь в танцювальному проекті, змагалася з українським хореографом Дмитром Дікусаром, з яким у них назрів роман. Через один рік вони відіграли шикарне весілля в Грузії.

Крім цього, варто відзначити, що в той час їх пару визнали найсексуальнішою і ефектною. Подружжя було найочікуванішими гостями на всіх світських тусовках. Але на превеликий жаль фанатів їх шлюб продлився всього лише 3 роки.

На своїй фотографії українська танцівниця постала в ненав'язливому образі леді - синій класичний костюм, під яким одягнений білий топік.

Варто звернути увагу на прекрасну посмішку хореографа і на струнку фігуру і плоский живіт.

"Своїм студентам я завжди говорю одну важливу річ. У залі для глядачів ніхто, насправді, не знає як має виглядати той чи інший рух. Про це в курсі тільки я і вони 🤫тому, помиляючись, ніколи не потрібно це показувати. Просто зробіть помилку частиною постановки, тому що фокус на помилку загрожує подальшими помилками☺️", - підписала свою публікацію знаменитість.

Олена Шоптенко
Олена Шоптенко

Також вона з гумором написала про невдачі, і про те, як вона на їх реагує.

"І в житті, мабуть, все точно так само. Набагато краще прожити помилку "граючи" і рухатися далі. Тоді і не так страшно їх робити. Просто зробіть помилку частиною постановки свого життя ☺ ️ось так і я намагаюся танцювати по життю, а не тільки на паркеті. Якщо лажаю-посміхаюся. Сильно лажаю-сильно посміхаюся 😁", - продовжила танцівниця.

Нагадаємо, що Українська професійна танцівниця Олена Шоптенко вирішила відкрити для себе новий стиль сучасного танцю.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановитий хореограф Олена Шоптенко зачарувала аудиторію теплим кадром зі своїм сином.

Також портал "Українці" писав, що популярна знаменитість Олена Шоптенко показала справжній майстер-клас.